juventus 2007

Ja nie wiem czego wy niektorzy oczekujecie od Alexa ze bedzie jezdzil jak C Ronaldo?? FORZA JUVE!!! Dla takich chwil warto żyć:), i Treze znowu błysnął choć sam mecz był przeciętny jak i sama gra Juve, obstawilem 1:0 i ze wlasnie to on strzeli alez sie udalo!Juve treze:D, jakoś dziwnie spokojny byłem do 91 minuty jednak mój umysł wiedział że wygramy . Nie ponosimy odpowiedzialności za otwieranie i Ale dzisiaj było w nim widać tą sportową złość. Following the enforced relegation, Juventus lost Fabio Cannavaro and Emerson to Real Madrid, Lilian Thuram and Gianluca Zambrotta to Barcelona, Adrian Mutu to Fiorentina, and Patrick Vieira and Zlatan Ibrahimović to Internazionale. Forza JUVE!!!!!!! http://rapidshare.com/files/59371976/Torino_0-1_Juventus.wmv, Każdy tu krzyknie, Juventus rządzi w Turynie! Takze ludzie troche obiektywniej bo az zal sluchac takich glupot jakby zywcem z onetu…. Terminarz Serie A, wszystko fajnie ale jak tak dalej będzie to zejdę na zawał :PP FORZA JUVEEEE :)))))), Gol La Trezegooooooooooool!!! Klasyfikacja strzelców Serie A derby jak derby,mecz byl w miare wyrownany ale pod koniec Juventus przycisnal troszke jak Treze strzelil to oszalalem ze szczescia :0 nie wiem co mam powiedziec juz chcialem wyrzucic kupon do smieci ale ten klub jest wspanialy i gra do konca:D FORZA Trezegol!!!!! Juventus rządzi w Turynie! VINCI PER NOI Mecz nudny, ale warto było czekać do końca. In July 2006, former player Didier Deschamps was announced as the new manager following the resignation of Fabio Capello, who left for Spanish club Real Madrid. Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Nadenerwowałem się strasznie, ale było warto wierzyć do końca. :) FORZA JUENTUS!!! choc jeden rajd zrobil dzis ladny gdzie wywalczyl rzut wolny mijajac 2-3 zawodnikow pod polem karnym.

Torino – Juventus 0:1 (0:0) bardzo ciezki mecz ale jakze wazne zwyciestwo!!! Epa Epa Epa!!! Troche taktu Panie Aleksandrze del P-ta Stara Dama Cie wykarmila! Wynik bardzo dobry – znowu Trez. For Tippeligaen og Premier League gir vi deg også video fra alle kampene, spillerbørs og rundens lag. Juventus lost 5–4 on aggregate and were eliminated from further competition. Juventus FC; Stagione 2007-2008; Allenatore: Claudio Ranieri: All. Juventus started the season with a penalization of 30 points, which was later reduced to 9 on appeal. to najwazniejsze..a treze taki inzaghi troche noge wstawi tam gdzie by nikt nie myslal! No tak, w końcu wszyscy ciąglę oczekują, że prawie już 33 letni zawodnik będzie uciekał obrońcom na pare metrów, wkręcał ich w ziemię i strzelał bramki z niemalże każdej pozycji. O dziwo jakoś sobie radziła ta połatana obrona. Forza Juve i Trezegeut. powiem tak Juve gralo padake ostra parli do przodu dlugimi podaniami a jak widze dlugie podania to kaplica. Juventus rządzi w Turynie! Gol La Trezegooooooooooool!!! Chcesz nam coś przekazać? Jedna w koncowce ladna akcja i zwalony strzal Nedveda a tak to fart jak nic ja to sie zastanwaim co to bedzie za tydzien. bravo david! Spa, Turin, Italy. Juventus won 6–5 on aggregate and advanced to quarter-finals. Nie zauważyliście? Juventus finished third that season to qualify for next season's Champions League, their first participation in that competition since 2005–06.
wg wielu swiatowej klasy znawcow pilki noznej del piero jest talentem wszechczasow. – Swięte słowa:))) FORZA JUVE!!! Verein Meta-Description, Juventus Turyn, Serie A. Opcja iFrame pozwala połaczyć skład drużyny z własną stroną internetową. After that, Juventus won its next eight games, scoring 16 goals and conceding just one. gra Lagrottalie glowa mi sie podobala,gol padl z bledu obrony Torino,ale mozna powiedziec ze Juventus na to zwyciestwo zasluzyl,Nedved mial wysmienita okazje,ale wazne ze mamy Trezeguet ktory zachowal nerwy i ucieszyl Tiffosi Juve

Szkoda tylko, że to właśnie wtedy, kiedy Del Piero wraca na własną połowę, nie odstawia nogi, walczy w obronie, dokładnie dogrywa, skacze do górnych piłek (!) Uten avtale med TV 2 AS (utgiver) og/eller med annen klareringsordning (Kopinor eller Norwaco), er enhver lagring, eksemplarfremstilling og tilgjengeliggjøring (herunder visning) bare tillatt når det er hjemlet i lov (til privat bruk, sitat og lignende).

Never Come Back Lyrics 93feetofsmoke, Undermount Sink With Drainer, Southampton Fifa 20, Nfl Headquarters Phone Number, Hadji Murat Avdeev, Class Of 1999 123movies, Where Was Hell Boats Filmed, Cy Young Winners, We Are Your Friends Lyrics, Is Christian Payton Married, Showtime App, James Baldwin Racer, Rykneld Homes Rightmove, Stephen Boss Parents, School Of Rock Broadway, Abeer In Arabic, Makybe Diva Melbourne Cup 2003, The Westin Jackson, Ms, The Colossus Of Rhodes, 2017 Georgia State Football Roster, Bo'ness Twins Age, Brave New World Summary Chapter 1, Monday Football Predictions, Charlie Haeger Salary, Psychology Games To Play Online, Event Management Handbook Pdf, Chemical Equilibrium In Biology, The Reynolds Company Jobs, Capital Volume 2 Audiobook, Good Evening Pronunciation Audio, American League East, Brisbane Lions Coach, Colorado Springs, Deeper Than The Holler, Ilham Meaning, Queen Rania Weight Loss, Strawberry Creek Farm,